Vznik společnosti LN-Kosmetika s.r.o. je motivován naším nadšením z blahodárných účinků kosmetických produktů značky Secret of Beauty.

Tyto produkty vám dovážíme až z daleké Sibiře, kde sídlí renomovaná laboratoř LN-Cosmetics, kterou oficiálně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

Společnost LN-Cosmetics byla založena v roce 1997 a patří mezi tradiční a velmi uznávané výrobce kosmetických produktů. Za dobu svého působení získala mnoho ocenění a je držitelem více než 20 patentů.  

Filozofií společnosti LN-Cosmetics je vyrábět kosmetické produkty bez použití chemie, pouze s využitím znalostí o léčebných vlastnostech minerálů, solí a rostlin. Etické standardy jsou nezbytnou součástí všech fází výroby a celého podnikání společnosti.

LN-Cosmetics aplikuje technologii v souladu s přírodou, používá suroviny z obnovitelných zdrojů a svou činností nepoškozuje životní prostředí.

Každý výrobek vyráběný v laboratořích LN-Cosmetics prochází důkladnými testy a o každém produktu existují komplexní informace.

​To všechno, a ještě mnohem více důvodů nás přivedlo k myšlence, podělit se o tyto produkty s dalšími lidmi, kteří s námi sdílí názor, že chemie, stejně jako nepatří do jídla, nepatří ani do kosmetiky. Co nemůžete jíst, nemůžete dávat ani na svou kůži. Proto chtějte i pro sebe a svou pleť tu nejlepší péči a buďte si vždy vědomi toho, co svému tělu dáváte.


Pokud toužíte po zdraví a kráse bez kompromisu, jste u nás na správném místě.